Strona: ZAJĘCIA DLA SZKÓŁ ŚREDNICH W RAMACH SIECI VIA CARPATIA / Katedra Inżynierii Lotniczej i Kosmicznej

ZAJĘCIA DLA SZKÓŁ ŚREDNICH W RAMACH SIECI VIA CARPATIA

2024-04-26
, red.  Robert Jakubowski

W piątek 26.04.2024 na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej wystartowała kolejna edycja zajęć dedykowanych dla uczniów szkół średnich w ramach Sieci  Via Carpatia. Tym razem wykłady poprowadzili dwaj pracownicy Naszej Katedry:

dr inż. Daniel LICHOŃ - temat wykładu; Zarządzanie ruchem lotniczym w Europie

dr inż. Robert JAKUBOWSKI - temat wykładu: Silniki lotnicze

W wykładach uczestniczyli uczniowie z Zespołu Szkół Mechanicznych w Rzeszowie z klas o profilu lotniczym, którzy wykazali się dużym zainteresowaniem prezentowaną tematyką oraz wysokim poziomem wiedzy z zakresu lotnictwa.

Powrót do listy aktualności