Strona: Wizyta w uczelni Universidade da Beira Interior (UBI) w ramach Erasmus+ / Katedra Inżynierii Lotniczej i Kosmicznej

Wizyta w uczelni Universidade da Beira Interior (UBI) w ramach Erasmus+

2024-05-24
, red.  Robert Jakubowski

W dniach 13-17.05.2024r. w ramach programu Erasmus+  pracownik Katedry Inżynierii Lotniczej i Kosmicznej dr inż. Daniel Lichoń odbył wizytę w uczelni partnerskiej w miejscowości Covilhã w Portugalii. W trakcie wizyty zapoznał się z działalnością naukową uczelni, prowadził zajęcia dydaktyczne oraz nawiązywał współpracę z pracownikami Katedry Nauk Lotniczych (Departamento de Ciências Aeroespaciais).

Relacja z wyjazdu dostępna na stronie Działu Współpracy Międzynarodowej PRz, po kliknięciu na link
Covilla relacja z wyjazdu (program Erasmus+)

Powrót do listy aktualności