Strona: Industry Day na Politechnice Rzeszowskiej / Katedra Inżynierii Lotniczej i Kosmicznej

Industry Day na Politechnice Rzeszowskiej

2024-05-28
, red.  Robert Jakubowski

Zaproszenie dla pracowników i studentów, a także osób z zewnątrz na spotkanie z firmami z Podkarpacia działającymi w branży lotniczej i elektronicznej, które odbędzie się w ramach Industry Day - wydarzenia organizowanego przez Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej w dniu 4 czerwca 2024.

W czasie spotkania będzie można poznać obszary działalności prezentujących się firm, zasady i warunki prowadzonych przez nich rekrutacji oraz odbyć rozmowy z ich reprezentantami.

Więcej szczegółów, w tym cały program wydarzenia, znajduje się na stronie: Industry Day

Powrót do listy aktualności